İki Analist Bu 2 Altcoin İçin Koşu Bekliyor: Hedefler Belirlendi!

Kripto analisti David, PIXEL’in yaklaşık 30’lık bir yükseliş için hazır olduğunu tahmin ediyor. Analist Lockridge Okoth, INJ fiyatının derin düzeltmenin ardından bir kırılma için hazırlandığını söylüyor. Analistlerin bu 2 altcoin için tahminlerini okuyucularımız için derledik.

PIXEL fiyat tahmini: Altcoin bir yükseliş hamlesi yapmaya hazır mı?

Pixels (PIXEL) fiyatı 9 Mart 2024’te 0,62 dolar direnç bölgesinin üzerine çıktı. Böylece, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,04 dolara ulaştı. Bu bölge listelemeden bu yana 19 gün boyunca direnç sağladı. Bu yüzden, gelecekte fiyat için güçlü bir destek sunması bekleniyor. Nitekim, 0,62 dolarlık bölge 19 Mart’ta yeniden test edildiğinde fiyatın güçlü bir şekilde sıçramasına yardımcı oldu (sarı ok). İlk toparlanmanın ardından, altcoin fiyatı 3 Nisan’da bu bölgeyi tekrar test etti (yeşil ok).

PIXEL fiyat son 4 gündür bu bölgenin üzerinde kalmayı başardı. Ayrıca, uzun alt fitillere sahip mumlar oluşturarak alım baskısına işaret etti. Bu arada, günlük RSI düşüşünü durdurdu ve gizli bir boğa sapması oluşturdu. Bu, genellikle iyileşmelerden önce meydana gelen bir boğa sinyalidir. Bu nedenle, PIXEL fiyatının yakın gelecekte 0,85 dolardaki en yakın yatay direnç bölgesine toparlanması muhtemel. Bu rakam, mevcut fiyattan %28,19’luk bir artışa karşılık geliyor.

PIXEL/USDT günlük grafik. Kaynak: TradingView

En olası görünüm, PIXEL fiyatının yakın gelecekte 0,85 dolar bölgesine yükseleceğini gösteriyor. Ancak, bunu yapmadan önce 0,62 dolar bölgesini yeniden test etmesi olası.

INJ fiyat tahmini: Güçlü bir toparlanmaya hazırlanıyor!

Yapay zeka (AI) coin’i 53 dolarda bir ret gördü. O zamandan bu yana Injective (INJ) fiyatı yaklaşık %40 düştü. Bununla birlikte, INJ fiyatı, talep bölgesinin 28.64 dolar ile 30.40 dolar arasında boğa kırıcıya dönüşmesi nedeniyle destek almaya devam ediyor. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi (RSI) daha fazla aşağı yönlü savunurken, INJ fiyatı toparlanabilir.

Kuzeye doğru yönelim eğiliminde geçmesi gereken kilit seviyeler 40 ve 45 dolar seviyeleri. Bu seviyelerin üzerinde güçlü bir kırılma, altcoin fiyatının 53 dolar aralığının en yüksek seviyesini yeniden yakaladığını görebilir. Güçlü bir yükseliş durumunda, INJ fiyatının bu ablukayı aşması mümkün. Bu durumda 55 dolar veya 60 dolar eşiği civarında yeni bir yerel zirve kaydetmesi mümkün. Özellikle, yükseliş tezi destek olarak tuttuğu talep bölgesine bağlı.

INJ/USDT 1 günlük grafik

Ancak, satıcılar INJ fiyatını arz bölgesinin merkez çizgisinin altına 29,53 dolara çekerse, bu düşüş trendinin devam ettiğini teyit edecektir. Bu durum AI tokeninin düşüşünü potansiyel olarak 25 dolar eşiğine kadar uzatması olası. Günlük zaman diliminde bu tabanın altında bir mum çubuğu kapanışı yükseliş tezini geçersiz hale getirir.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x